Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

TU Europa - TWOJA KARTA

Dostępność: Dostępne
Wysyłka w: Biurze obsługi klienta Magellan
Cena: 110,00 zł 110.00
quantity os.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Europa
Kod produktu: 3365-90878

Opis

Oferta TU Europa S.A.

TWOJA KARTA PODRÓŻE CLASSIC


(Karta ważna przez 12 miesięcy)
Karta przeznaczona dla wszystkich osób w wieku 29-60 lat. 

Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas podróży za granicę (z wyłączeniem USA, Kanady, Australii i Japonii ), w trakcie uprawiania turystyki kwalifikowanej (m. in.: uprawianie narciarstwa, snowboardu na wyznaczonych trasach, jazda na rowerze, pływanie żaglówką i kajakiem, łodzią wiosłową, rowerem wodnym, wycieczki piesze po oznaczonych trasach, jazda na wielbłądzie, uczestnictwo w jeep-safari, wędkarstwo, wędrówki po górach do 3 000 m n.p.m. bez użycia sprzętu wspinaczkowego, zabezpieczającego i asekuracyjnego, żeglarstwo do 20 mil morskich od brzegu w charakterze załogi ), a także wykonywania pracy biurowej i fizycznej. . 

Ubezpieczenie od kosztów leczenia wynikające z zaostrzenia się następstw chorób przewlekłych za granicą.

KL 260    000 PLN
NNW 15 000 PLN
OC 100 000 PLN
KK 1 000 PLN

Cena: 249 PLN

 

TWOJA KARTA PODRÓŻE STUDENT


(Karta ważna przez 12 miesięcy)
Karta adresowana do wszystkich w wieku 1-28 lat (nie jest wymagany status ucznia czy studenta).

Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas podróży za granicę (z wyłączeniem USA, Kanady, Australii i Japonii ), w trakcie uprawiania turystyki kwalifikowanej (m. in.: uprawianie narciarstwa, snowboardu na wyznaczonych trasach, jazda na rowerze, pływanie żaglówką i kajakiem, łodzią wiosłową, rowerem wodnym, wycieczki piesze po oznaczonych trasach, jazda na wielbłądzie, uczestnictwo w jeep-safari, wędkarstwo, wędrówki po górach do 3 000 m n.p.m. bez użycia sprzętu wspinaczkowego, zabezpieczającego i asekuracyjnego, żeglarstwo do 20 mil morskich od brzegu w charakterze załogi ), a także wykonywania pracy biurowej i fizycznej. 

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o NNW na terenie Polski.

Ponadto ubezpieczenie obejmuje uczestnictwo w zajęciach sportowych w ramach obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego w szkole lub uczelni oraz praktyki zawodowe wskazane przez szkołę lub uczelnię. Ubezpieczenie od kosztów leczenia wynikające z zaostrzenia się następstw chorób przewlekłych za granicą..

KL 260 000 PLN
NNW 15 000 PLN
OC 100 000 PLN
KK 1 000 PLN

Cena: 110 PLN

 

TWOJA KARTA PODRÓŻE SPORT


(Karta ważna przez 12 miesięcy)
Karta obejmuje wszystkich w wieku 1-60 lat. 

Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas podróży za granicę (z wyłączeniem USA i Kanady, Japonii Australii i Białorusi) w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych (m.in. skoki ze spadochronem oraz skoki na bungee, kolarstwo górskie, wspinaczka wysokogórska, skalna, skałkowa, jazda po muldach; jazda konna, nurkowanie z aparatem powietrznym, jazda na nartach wodnych, rafting lub inne sporty wodne uprawiane na rzekach górskich, kitesurfing, surfing, sztuki walki i wszelkiego rodzaju sporty obronne.

KL 260 000 PLN
NNW 15 000 PLN
OC 100 000 PLN
KK 1 000 PLN

Cena: 110 PLN

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl