Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Czarnogóra - Bałkański Kocioł - wycieczka objazdowa

Dostępność: Dostępne
Wysyłka w: Biurze obsługi klienta Magellan
Cena: 0,00 zł 0.00
quantity os.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Oskar
Kod produktu: EA0A-4807F

Opis

Czarnogóra - Bałkański Kocioł 

Przejazd autokarem premium Realizacja imprezy autokarami PREMIUM  to  gwarancja -
transportu autokarami z roczników 2016 i 2017 produkcji Irizar i VDL
indywidualnego, multimedialnego systemu rozrywki  - tablet z dotykowym ekranem w każdym zagłówku (filmy, gry, muzyka itp.). Możliwość podłączenia własnego nośnika danych poprzez wejście AUX lub USB.
najwyższej klasy skórzanych lub półskórzanych foteli z możliwością regulacji oparcia lub/i zagłówka
największej w Polsce przestrzeni między siedzeniami
małej półki przed każdym siedzeniem + siateczki na czasopisma, książki czy telefon
bezpłatnego dostępu do sieci WiFi na terenie Polski*
gniazdek elektrycznych 230V 
wydajnej klimatyzacji sterowanej indywidualnie
bogato wyposażonego barku
udostępnionego w czasie jazdy WC na pokładzie autokaru
 
Idealna i komfortowa podróż… ZAWSZE!
Na ternie Polski GWARANTUJEMY, że wszystkie przejazdy realizowane są autokarem, busem lub samochodem osobowym. Zapewnimy komfortowy transport na każdym etapie podróży.
Ważne - Autokar Premium jest autokarem docelowym. *jakość usług internetowych może różnić się w zależności od jakości sygnału
Tour guide oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym Mobilny zestaw audio - indywidulany zestaw słuchawkowy połączony bezprzewodowo z mikrofonem pilota/przewodnika.
Dostępne opcje zakwaterowania pokój 2 osobowy
pokój 3 osobowy
dokwaterowanie (bez dopłat*) lub pokój 1 osobowy (dopłata)
* dokwaterowanie - osoby wybierając się pojedynczo, które w momencie rezerwacji nie dokonują dopłaty do pokoju jednoosobowego, mogą zostać zakwaterowane z jedną lub kilkoma osobami tej samej płci w tzw. opcji dokwaterowania; jednakże w przypadku braku innej rezerwacji w opcji dokwaterowania w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy wymagana jest dopłata do pokoju 1 osobowego w wysokości 450 zł
Dostępne opcje wyżywienia Wyżywienie możliwość dokonania rezerwacji wg wybranej opcji -
wyżywienie BB 7 śniadań + obowiązkowa dopłata do obiadokolacji 50 euro/os; płatne u pilota w autokarze
wyżywienie HB 7 śniadań + 7 obiadokolacji; brak obowiązkowej dopłaty do obiadokolacji w autokarze
Pakiet komfort gwarancja wyboru miejsca w autokarze
napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
cena - 50 zł/os
Pakiet prestige gwarancja wyboru miejsca w autokarze
napoje w autokarze w cenie (2x kawa, 2x herbata, 2x zimny napój 0,2l)
pierwszeństwo wejścia na pokład autokaru
nadbagaż 5 kg w cenie
napoje bezalkoholowe do obiadokolacji (0,2l)
cena - 100 zł/os
Karta dużej rodziny www.oskar.com.pl/zalaczniki/karta_duzej_rodziny
Warunki promocji first minute www.oskar.com.pl/zalaczniki/warunki_promocji
Turystyczny fundusz gwarancyjny W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Oskar zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.
Ubezpieczenie Warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże Signal Iduna dokument do pobrania  www.oskar.com.pl/zalaczniki/owu
Warunki ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Signal Iduna dokument do pobrania  www.oskar.com.pl/zalaczniki/owurg
Video www.youtube.com/watch?v=cqra0E7fi8A&list=PLhcsd4nk5qIZJalq61mBQWyfAp0C6UJEq
www.youtube.com/watch?v=t4XV6V4QVCU
Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, video/dvd, WC, rozkładane fotele)
zakwaterowanie - 7 noclegów
wyżywienie HB - 7 śniadań i 7 obiadokolacji
ubezpieczenie KL i NNW
opiekę pilota
podatek VAT
program zwiedzania
Dopłaty wymagane na miejscu koszty programowe (m.in. bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy, koszty rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów,podatki turystyczne, opłaty wjazdowej, opłaty klimetyczne. Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków i napoi oraz wydatków własnych) - 90 euro/os ; płatne obowiązkowo u pilota w autokarze, kwota nie podlega rozliczeniu
 
Dopłaty opcjonalne ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utarta 500 zł) - 120 zł/os
ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 3,5% wartości rezerwacji
pakiet komfort lub pakiet prestige
Informacje dodatkowe UWAGA! wymagane dokumenty (paszport lub dowód osobisty) - zgodnie z obowiązującymi przepisami (dostępne na stronie www.msz.gov.pl). Osoby posiadające dowód osobisty wydany na czas nieokreślony muszą posiadać przy sobie paszport.
zaleca się wyrobienie karty EKUZ
Program ramowy Dzień 1 Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Słowację, Węgry.
Dzień 2 Przyjazd do Budapesztu w godzinach porannych. Zwiedzanie i rejs statkiem po Dunaju. Przejazd w kierunku Serbii w okolice Belgradu. Obiadokolacja. Zakwaterowanie. Nocleg.
Dzień 3 Śniadanie o wczesnych godzinach porannych. Wyjazd do Mokra Gora . Jazda  malownicza kolejką Sarganska Osmica (przejazd  starego typu pociągiem "Cira" i jazda słynna trasa "Sarganska osmica -" wąska trasa kolejowa  w kształcie liczby osiem, długości 15km z licznymi tunelami, wiaduktami  oraz mostami. Stanowi  ona  jedna z największych atrakcji turystycznych w tej części Europy. Przystanki, na którym będziemy robić przerwy są w miejscach, z spektakularnymi widokami, a także na miejscu kręcenia filmu słynnego reżysera Emira Kusturicy "Zivot je čudo" [życie jest cudem]. Po zwiedzaniu Sarganskiej Osmicy przejazd do Mecavnik, zwiedzanie drewnianego miasta (Drvengrad), które zostało zaprojektowane i zbudowane przez słynnego reżysera. Przejazd do Czarnogóry w okolice miejscowości Plevja . Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 4 Śniadanie. Zwiedzanie znanego z turystki zimowej centrum Czarnogóry – Zabljak , gdzie będziemy zwiedzać jedno z osiemnastu jezior polodowcowych Parku Narodowego Durmitor „Czarne Jezioro”. Przejazd przez Park Narodowy Durmitor z przepiękną przyrodą i malowniczymi widokami. Zatrzymujemy się w dolnej części najgłębszego kanionu Europy. Przerwa na moście przerzuconym nad rzeką Tarą z którego można zrobić przepiękne zdjęcia kanionu Kanionu Rzeki Tary. Przejazd do hotelu w okolicach Durres. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 5 Śniadanie. Przejazd do stolicy Albanii –  Tirany . Zwiedzanie centrum miasta oraz zabytków; wstęp do głównego meczetu w Tiranie który znajduje się na głównym placu "Skenderbega". W drodze powrotnej udamy się do Twierdzy Kruja - zwiedzanie twierdzy i starego miasta, gdzie można poczuć ducha orientu oraz zrobić zakupy na najstarszym bazarze w Albanii. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 6 Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku twierdzy Rozafa . Zapoznamy się z historią twierdzy oraz zwiedzimy jej ruiny. Ze wzgórza, na którym się znajduje roztacza się piękny widok na miasto, leżące w oddali Góry Północnoalbańskie, Jezioro Szkoderskie, rzekę Bunę i Drin . Kolejną miejscowością na naszej mapie podróży będzie Szkodra - w programie zwiedzanie centrum miasta i Wielkiego Meczetu z charakterystycznymi dwoma minaretami i wieloma kopułami, w budowie którego uczestniczyły trzy religie - prawosławna, muzułmańska i katolicka. Przejazd do Budvy . Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 7 Śniadanie. " Montenegro tour " - w pierwszej kolejności podjedziemy na taras widokowy skąd rozpościera się najpiękniejszy widok na malowniczą wysepkę św. Stefana . Przejazd do miejscowości Cetinje - historycznej stolicy Czarnogóry. Spacer po mieście i krótkie zwiedzanie najważniejszych obiektów. Przejazd w stronę tzw. "Fiordu Adriatyku" po drodze zatrzymamy się w miejscowości Njegusi, która słynie z produkcji jedynej w swoim rodzaju szynki wędzonej - prsut. Zjazd na kolejny taras widokowy - zatoka Boka Kotorska w całej okazałości. Dojazd do Kotoru i zwiedzanie starówki, a dla chętnych - w czasie wolnym - możliwość wejścia na mury miejskie (dodatkowo płatne około 2 €). W godzinach popołudniowych przejazd do miejscowości Budva zwiedzanie najbardziej znanego miasta z piękną Starówką przypominającą Wenecję. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 8 Śniadanie. Przejazd w kierunku Medjugorje. Zwiedzanie Medjugorie - najważniejszego sanktuarium Maryjnego gdzie w 1981r. objawiła się Matka Boska. Zwiedzanie kościoła, w którym spotykają się pielgrzymi z całego świata. Przejazd do Mostaru - najpiękniejszego miasta Bośni i Hercegowiny, znanego z orientalnego klimatu. Przejazd do Metković . Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
Dzień 9 Śniadanie. Wyjazd do Parku Narodowego Rzeki Krka . Spacer po przepięknym parku, gdzie rzeka Krka przepływa przez wapienne skały tworząc malownicze wodospady. Dla chętnych możliwość kąpieli pod największym z wodospadów - Skradinski Bukiem. Czas wolny. Po południu wyjazd w drogę powrotną.
Dzień 10 Powrót do Polski.

 

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu w celu poznania dostępnych terminów i cen. 

Galeria produktu

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl