Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bloga czas zacząć :) 0

Witam gorąco wszystkich naszych stałych i nowych klientów. Od dzisiaj zaczynamy nasz stały blog turystyczny, który mam nadzieję przypadnie do gustu, z miłą chęcią będzie czytany i zdobędzie wielu czytelników, którym zamarzy się wypoczywać i zwiedzać.

Jako Biuro Turystyczne mamy pokaźny bagaż doświadczeń ponieważ działamy na rynku szczecińskim od 1993 roku. Załoga Magellana przez te ponad 20 lat zmieniła się, ale dzięki temu, że zespół był ciągle zgrany, pomysłowy, oryginalny, pełny zaangażowania, że osiągnęliśmy  sukces w swojej dziedzinie. Kapitanem tej załogi był i jest założyciel biura sam "Magellan", który nie zamierza zaprzestać swojej wyprawy, a wręcz przeciwnie postanowił się rozwijać i mimo wielu przeszkód płynie dalej....

Gorąco zachęcam do zapoznawania się na bieżąco z naszymi ofertami, wachlarz wyjazdów jest szeroki (wczasy, wycieczki objazdowe, samolotem, autokarem lub własnym transportem). Dla naszych młodszych klientów proponujemy w czasie roku szkolnego wycieczki szkolne, natomiast w okresie zasłużonego wypoczynku - kolonie, obozy, na których można przeżyć niezapomnianą przygodę, zawrzeć przyjaźnie, a nawet spotkać swoją miłość.

Można nas znaleźć również na Facebook (Biuro Turystyczne Magellan, My Travel), Twitter (BT Magellan), oraz obejrzeć tysiące zdjęć z naszych wypraw na Pinterest (www.wakacjemagellan.pl).

O wyprawach naszych będziemy informować Was na bieżąco, gdzie byliśmy, co widzieliśmy, czy warto tam pojechać oraz wiele innych ciekawostek.

Mamy nadzieję, że nasze opowieści będą tak ciekawe, że znajdą grono czytelników, którym zamarzą się wakacje z Magellanem:)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl