Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cudze chwalicie, swego nie znacie - objazdówka po Polsce - 12.07 - 21.07.2019 0

„Cudze chwalicie – swego nie znacie”

12.07 - 21.07.2019

 

 

 

1 DZIEŃ 12.07.2019

Wyjazd ze Szczecina w godzinach rannych. Przejazd do POZNANIA, zwiedzanie starego miasta. Spacer po Starym Mieście, słynny Ratusz z poznańskimi koziołkami, kościół farny św. Marii Magdaleny poznańskiej perły barokowej. Spacer na Ostrów Tumski oazę ciszy i spokoju w centrum gwarnego Poznania – w tym miejscu powstało pierwsze polskie biskupstwo, jest to miejsce spoczynku władców. Najważniejszym zabytkiem na Ostrowie jest Katedra pw. Apostołów Piotra i Pawła. Obiadokolacja, nocleg.

 

2 DZIEŃ 13.07.2019

Śniadanie, przejazd do WROCŁAWIA zwiedzanie: Panorama Racławicka, Promenada Staromiejska, przejście przez Most Pokoju - widok na Ostrów Tumski i Most Grunwaldzki, Katedra Wrocławska. Zwiedzanie wnętrza Katedry, Mostek Miłości z kłódkami, Szopka całoroczna w kościele NMP, Rynek. Czas wolny. Obiadokolacja. Możliwość wieczornego wyjścia do Teatru Komedia na wybrany spektakl. Nocleg.

 

3 DZIEŃ 14.07.2019

Śniadanie, przejazd do KRAKOWA, zwiedzanie Krakowa „Drogą Królewską” : Wzgórze Wawelskie, spacer ulicą Kanoniczną, Grodzką z kościołami: św. Andrzeja, św. Piotra i Pawła, ulicą Franciszkańską ze słynnym Pałacem Biskupim i „Oknem Papieskim”. Przejście przez Dzielnicę Uniwersytecką – Collegium Maius do Rynku Głównego, Wieża Ratuszowa, Sukiennice, Kościół Mariacki z Ołtarzem Wita Stwosza, przejście ulicą Floriańską pod Barbakan, Bramę Floriańską i Pomnik Grunwaldzki. Obiadokolacja, nocleg.

 

4 DZIEŃ 15.07.2019

Śniadanie, przejazd do przejazd do OŚWIĘCIMIA, zwiedzanie Miejsca Pamięci Auschwitz, następnie przejazd do WIELICZKI do Muzeum Żup Solnych – najstarszej kopalni soli w Europie wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Kolacja podczas zwiedzania w Restauracji Wieliczka. Powrót do hotelu w godzinach późno wieczornych, nocleg.

 

5 DZIEŃ 16.07.2019

Śniadanie, przejazd do SANDOMIERZA, zwiedzanie: Brama Opatowska, Podziemna Trasa Turystyczna – sandomierskie lochy, Bazylika Katedralna, kościół św. Jakuba, Ucho Igielne, Dom Długosza, Collegium Gostomianum, Rynek, ratusz, zabytkowe kamienice. Dodatkowo na trasie zwiedzimy miejsca obejmujące ujęcia do serialu „Ojciec Mateusz” wraz z opowieściami o kulisach powstawania serialu. Jako główna atrakcja jest zwiedzanie Muzeum – Sali Świata Ojca Mateusza z figurami woskowymi głównych aktorów oraz kopiami wnętrz z serialu (kościół, kuchnia Natalii, komisariat policji, gabinet biskupa). Obiadokolacja, nocleg.

 

6 DZIEŃ 17.07.2019

Śniadanie, przejazd do WARSZAWY: Spacer po Łazienkach Królewskich. Zajrzymy do Teatru Królewskiego na wodzie, zobaczymy z zewnątrz Pałac na wodzie-letnia siedziba króla Augusta Poniatowskiego, Pomarańczarnię, Aleje Chińską, Pomnik Fryderyka Chopina. Następnie przejazd do Pałacu Kultury i Nauki – wjazd na XXX piętro. Obiadokolacja, nocleg.

 

7 DZIEŃ 18.07.2019

Śniadanie, zwiedzanie WARSZAWY: Spacer po Starym Mieście – Rynek z pomnikiem Syrenki, kolumna Zygmunta. Krakowskie Przedmieście - Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty. Przejazd Traktem Królewskim. Indywidualne zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Obiadokolacja, nocleg.

 

8 DZIEŃ 19.07.2019

Śniadanie, przejazd do MALBORKA, zwiedzanie Zamku krzyżackiego – prawdopodobnie największy średniowieczny zamek zbudowany z cegły. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Gdańska.

 

9 DZIEŃ 20.07.2019

Śniadanie, zwiedzanie GDAŃSKA: Wielka Zbrojownia, słynne bramy gdańskie, najważniejsze kamienice Długiego Targu, symbol miasta – Żuraw, ulica Mariacka, fontanna Neptuna. Park i katedra w Oliwie. Następnie SOPOT - spacer po molo, ”Krzywy Domek”, Przejazd na Westerplatte. Obiadokolacja, nocleg.

 

10 DZIEŃ 21.07.2019

Śniadanie, powrót do Szczecina.

 

 

Koszt 1 uczestnika wynosi 2300,00 zł

 

 

Cena zawiera:

* transport autokarem

* obsługę pilota

* 9 noclegów w pokojach dwuosobowych

* 9 śniadań

* 9 obiadokolacji

* ubezpieczenie NNW i KL

 

Cena nie zawiera biletów wstępu ok. 160,00 zł

 

Program jest ramowy i może ulec zmianie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl